dziurka helix

Znaleziony temat: dziurka helix

Dziurka helix – jak uszyć modną biżuterię według wykrojów marki

Jeśli jesteś miłośniczką biżuterii, na pewno nie raz zastanawiałaś się, jak samodzielnie stworzyć unikatowe i modowe akcesoria. Jednym z najpopularniejszych trendów ostatnich lat jest biżuteria helix, czyli kolczyki, które umieszcza się w chrząstkowej części ucha. Jeśli chciałabyś spróbować swoich sił w tworzeniu takiej biżuterii, ten artykuł jest dla Ciebie! Podpowiemy Ci, jak uszyć modną biżuterię helix według wytycznych marki.

Pierwszym krokiem jest wybranie odpowiednich wykrojów. Marka, której wytycznych będziemy się trzymać, oferuje wiele różnych wzorów, które możesz pobrać ze strony internetowej. Wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba i pobierz go na swój komputer.

Następnie, przygotuj niezbędne materiały. Do uszycia biżuterii helix będziesz potrzebować:
– tkaniny o wybranym wzorze (może to być bawełna lub inny materiał, który Ci się podoba),
– igły do szycia,
– nici w kolorze pasującym do tkaniny,
– małe kółka i haczyki do kolczyków,
– nożyczki.

Po zebraniu wszystkich materiałów, przystąp do wycinania wykrojów z tkaniny. Wykorzystaj nożyczki, aby dokładnie odcinać według zaznaczonych linii. Staraj się być precyzyjna, aby kolczyki miały ładne i równomierne kształty.

Kiedy już masz wycięte wykroje, możesz przystąpić do szycia. Złóż tkaninę na pół, tak aby wzory były skierowane na zewnątrz. Następnie, zszywaj brzegi tkaniny igłą i nicią. Możesz użyć prostego ściegu lub bardziej dekoracyjnego, w zależności od efektu, jaki chcesz osiągnąć. Pamiętaj, żeby zostawić niewielki otwór na odwrócenie kolczyków na prawą stronę.

Gdy już zszyjesz brzegi, przekręć kolczyki na prawą stronę przez pozostawiony otwór. Możesz to zrobić za pomocą patyczka lub końcówki nożyczek. Następnie, starannie wyprasuj kolczyki żelazkiem, aby były ładnie wykończone.

Teraz czas na zamocowanie kółek i haczyków. Przygotuj małe kółka, które będą służyć jako punkt mocowania kolczyków do ucha. Przełóż kółka przez

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: dziurka helix

0 0 votes
Article Rating
Modniś

Modniś

napisz komentarz

6 zl za publikacje artykuł sponsorowany Tylko 6 zł za publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.

Podobne artykuły

Kategorie
0
Would love your thoughts, please comment.x