Festfloor - Polski producent mikrocementu i betonu dekoracyjnego. Kup najtaniej w sklepie.

Festfloor – Polski producent mikrocementu i betonu dekoracyjnego. Kup najtaniej w sklepie.

Firma Festfloor ma ugruntowaną pozycję na rynku. W swojej ofercie posiada między innymi: mikrocement, beton architektoniczny, posadzki betonowe, a także betonowe tynki dekoracyjne.

Mikrocement Fesfloor zdobywa mieszkania w Europie

Mikrocement to ogólny termin odnoszący się do wykończeń cienkich powierzchni wykonanych ze związków cementowych, wypełniaczy i polimerów. Dostępne są różne formuły mikrocementu, które różnią się w zależności od ich zastosowania, ale większość z nich obejmuje podkład lub bazę, warstwę wykończeniową i warstwę ochronną. Każda marka mikrocementu ma własną mieszankę materiałów, która jest dla niej unikalna.

Festfloor - Polski producent mikrocementu i betonu dekoracyjnego. Kup najtaniej w sklepie.

Większość aplikatorów oferuje wybór powierzchni, która ma większe cząstki cementu dla „grubszego” wyglądu, lub taką, która ma drobniejsze cząstki dla bardziej eleganckiego wykończenia. Efektem końcowym jest sprężyste i bezszwowe wykończenie podłogi, które wygląda jak jastrych cementowy, ale z kilkoma różnicami. Mikrocement został opracowany jako alternatywa dla jastrychu cementowego, który wymaga poważnych prac instalacyjnych i jest znany z pękania, łuszczenia się i nieprzewidywalnej estetyki.

Festfloor - Polski producent mikrocementu i betonu dekoracyjnego. Kup najtaniej w sklepie.

Beton architektoniczny

Beton architektoniczny odnosi się do niekonstrukcyjnych elementów do celów estetycznych. Popularny wśród architektów, architektoniczny służy do pokrywania fasad wszystkich typów budynków, niezależnie od pożądanego stylu. architektoniczny oferuje nieskończoną gamę kolorów i faktur. Jego doskonała urabialność charakteryzuje samoukładający się w porównaniu z tradycyjnym. Poza tym ten rodzaj betonu nie musi być wibrowany ze względu na jego ziarnisty skład i dodatek superplastyfikatorów. Jego zastosowanie umożliwia skrócenie czasu dostawy na miejsce przy jednoczesnym zmniejszeniu trudności pracy dla pracowników i uciążliwości dla mieszkańców.

Zestaw testowy mikrocementu Festfloor

Festfloor - Polski producent mikrocementu i betonu dekoracyjnego. Kup najtaniej w sklepie.

Posadzki betonowe

Jedną z najważniejszych zalet posadzek jest to, że są niezwykle trwałe i wyjątkowo sprężyste. Innymi słowy, potrzeba wiele, aby go uszkodzić. Dlatego mając betonowe podłogi w domu, nie musisz się martwić, że buty, zwierzęta lub meble uszkodzą powierzchnię podłogi – tak się nie stanie.

Ponadto posadzki betonowe są jedną z najbardziej przyjaznych dla środowiska opcji. Ogólnie rzecz biorąc, wiele domów ma już betonowe podłoże pod obecnym materiałem podłogowym. W takim przypadku wystarczy odinstalować wszystko, co zostało na nim umieszczone. Gdy to zrobisz, wystarczy ukończyć górną warstwę tego, co już tam jest. Wykorzystując istniejącą płytę, unikasz konieczności stosowania nowych materiałów.

0 0 votes
Article Rating
Modniś

Modniś

napisz komentarz

6 zl za publikacje artykuł sponsorowany Tylko 6 zł za publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.

Podobne artykuły

Kategorie
0
Would love your thoughts, please comment.x