Firany z Woalu Strefafiran - Twoje wnętrze będzie jak u gwiazd

Firany z Woalu Strefafiran – Twoje wnętrze będzie jak u gwiazd

Aranżacja wystroju okna to ogromne wyzwanie. Wiele kontrowersji budzi wybór odpowiedniej firanki. Oferta gotowych firan i firaneczek z woalu zaspokoi gusta najbardziej wybrednych klientów. Woal to prześwitująca i bardzo cienka tkanina o delikatnym splocie. Znakomicie poddaje się układaniu, tworząc przy tym istne arcydzieła udekorowania okien we wszystkich pomieszczeniach.

Gotowe firanki z woalu do każdego wystroju wnętrz

Bogata oferta firanek z woalu obejmuje klasyczne i dowolnej długości. Najefektowniej prezentują się marszczone na karniszu bądź finezyjnie drapowane w eleganckie kokony. Wśród firanek woalowych oprócz tradycyjnych białych, znajdują się również kolorowe oraz z szeroką gamą wzorów w motywy roślinne i geometryczne. Ciekawą propozycją są firanki gładkie, jak również firanki w formie paneli oraz stylowych ażurów. Różnorodność firanek sprawia, że bez problemu można je odpowiednio zaaranżować, zmieniając przy tym dotychczasowy charakter każdego wnętrza:

  • sypialni,
  • salonu,
  • kuchni.

Firanki z woalu dają wiele możliwości udekorowania okna. Wszyta taśma marszcząca sprawia, że tkanina woalowa pięknie się układa i pozwala na dowolne jej upinanie. Taśma daje możliwość regulacji marszczenia według własnych upodobań. Elegancka firanka z woalu na przelotkach łatwo powala nakładać się na karnisz w dowolnych odstępach. Dzięki temu nabiera ona kształtu lekkiej fali, unikając przy tym wszelkich zgnieceń.

Firany z Woalu Strefafiran - Twoje wnętrze będzie jak u gwiazd

Firany z woalu do salonu

Szczególne znaczenie w każdym domu odgrywa salon. Pomieszczenie, w którym domownicy chętnie odpoczywają i przyjmują gości, powinno być reprezentacyjne. Funkcję tą spełnia poprzez właściwe dobranie dodatków. Udekorowanie okna również odgrywa znaczącą rolę. Firany woalowe do salonu nadadzą odpowiedniego klimatu w pokoju urządzonym w dowolnym stylu. Krótkie bądź długie, pasują zarówno dla klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji. Świetnym rozwiązaniem są woalowe firanki na taśmie obszyte błyszczącą lamówką. Sposób montażu jest dowolny poprzez: haczyki, żabki i karnisz rurkowy.

Firany z woalu do kuchni

Pomieszczenie kuchni to serce domu. Wystrój okna powinien być nietuzinkowy. Najbardziej sprawdzają się krótkie woalowe firaneczki z kolorowymi aplikacjami. Ponadto zdobione wzorami i motywami kwiatowymi oraz orientalnymi ornamentami nadają niepowtarzalnego klimatu. Kilkuczęściowe firanki do kuchni posiadają kolorowe zasłonki, które stanowią bardzo efektowną ozdobę okna poprzez fikuśne upięcie. Specjalną ofertę stanowią woalowe firanki asymetryczne, które dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych.

0 0 votes
Article Rating
Modniś

Modniś

napisz komentarz

6 zl za publikacje artykuł sponsorowany Tylko 6 zł za publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.

Podobne artykuły

Kategorie
0
Would love your thoughts, please comment.x