Gorsety erotyczne - jaki model wybrać, aby dobrze czuć się w sypialni?

Gorsety erotyczne – jaki model wybrać, aby dobrze czuć się w sypialni?

Spośród wszystkich elementów damskiej bielizny to gorsety najbardziej rozpalają męską wyobraźnię. Podkreślają wszystkie atuty damskiej sylwetki, jednocześnie maskując to, co powinno zostać zakryte. To idealny element wieczornego stroju. Jak wybrać gorset dla siebie?

Mało erotyki, dużo cierpienia

Początki gorsetów były dla kobiet wyjątkowo trudne. Dawne fasony szyto w ten sposób, aby modelowały sylwetkę. Niestety, często efekt był przerysowany, co kobiety boleśnie odczuwały. Gorset podnosił i uwypuklał biust, jednocześnie mocno ściskał talię. Ciasno sznurowany prowadził do bólu kręgosłupa i narządów wewnętrznych. Utrudniał oddychanie, przez co panie często mdlały. Uniemożliwiał szybsze wykonywanie ruchów. Nawet zmiana pozycji z siedzącej na stojącą bywała wyzwaniem. W drastycznych przypadkach gorsety powodowały przemieszczenie narządów wewnętrznych i mogły doprowadzić do śmierci.

Talia osy, czyli fantazja rodem z kabaretów

Gorsety najczęściej noszono pod suknią. Bardziej zdobne modele zakładano jednak jako odzież wierzchnią. Od końca XIX wieku panowie mieli okazję podziwiać je w kabaretach. To pierwsze publiczne miejsca, gdzie bielizna była aż tak eksponowana. Od tamtej pory gorset nie kojarzy się z cierpieniem, tylko idealną talią osy. Nie jest aż tak obciskający, ponieważ zwykle tancerki wykonywały w nim różnego typu układy choreograficzne. W XX wieku kabarety wprowadziły też dodatkowy detal do kompletu bielizny. Były to pończochy wyglądające jak siateczka, zwane kabaretkami. Do dziś to one w połączeniu z gorsetem i figami stanowią dla wielu najlepszy zestaw bielizny erotycznej.

Do modelowania sylwetki i na randkę

Współcześnie gorsety dzielimy na dwie kategorie. Te pierwsze nadal w głównej mierze modelują damską sylwetkę. Zakłada się je pod sukienkę lub w zestawie ze spodniami. Są usztywniane i nieco ciaśniejsze, ale nie powodują dyskomfortu podczas noszenia. Trzymają w ryzach sylwetkę, dlatego instynktownie zachowujemy w nich prostą postawę. Drugi typ biustonoszy to modele elastyczne i przezroczyste. Wykonane z rozciągliwych materiałów więcej pokazują, niż zakrywają. W takiej formie wkroczyły do naszych sypialni i wzbudzają zachwyt mężczyzn.

Idealnie dopasowany gorset erotyczny

Kupując gorset, masz pewność, że podniesiesz temperaturę w swojej sypialni. Spora ilość fasonów sprawia, że łatwo wybrać coś dla siebie. Bardziej zabudowane miseczki poleca się paniom o mniejszym biuście. Fiszbiny unoszą piersi i optycznie zwężają talię. Jeśli akceptujesz swój wygląd, wybierz model mocno przylegający do ciała, a jednocześnie elastyczny. Prześwity, koronki i cieniutkie ramiączka są w tej wersji mile widziane. Klasyczny gorset erotyczny ma kolor biały, czerwony lub czarny. Warto jednak dopasować paletę barw do własnych upodobań.

Chcesz poczuć się komfortowo przez cały wieczór? Znajdź taki model gorsetu, który będzie wygodny. Doznania wzrokowe mężczyzny są ważne, jednak najważniejszy jest komfort osoby, która nosi gorset.

0 0 votes
Article Rating
Modniś

Modniś

napisz komentarz

6 zl za publikacje artykuł sponsorowany Tylko 6 zł za publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.

Podobne artykuły

Kategorie
0
Would love your thoughts, please comment.x