Abonament dla firm- Inpost

Inpost paczkomat Dobra tel: 730 608 208

W aktualnych czasach grupa ludzi pracuje zakupy przez internet. Jest wtedy miłe przede ludziom ze względu na gamę towarów również ich sposobów, jakie możemy odszukać w budów. Parę kliknięć, pieniądze wychodzą z konta, a teraz jutro paczka z upragnionym przedmiotem wydobywa się w naszych rękach. Oraz to wszystko bez przesuwania się z łóżka! Jest wtedy idylla dla ówczesnych klientów. Większość sklepów internetowych oferuje kilka opcji przesyłu paczki do odbiorcę. Najprostszym sposobem przekazu paczek broniły się ostatnio Paczkomaty InPostu.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Nowe Warpno

Innowacyjna firma, jaką jest InPost, wychodzi naprzód potencjalnym klientom. Oferuje specjalne abonamenty dla firm, dzięki którym potrafią one zachować na sprzedaży paczek, a jedyna firma kurierska zyskuje stałego klienta. Same plusy! Dodatkowo, gdy człowiek nie jest do końca przekonany co do kategorie pracy pracowników InPostu, może nabyć abonament na okres próbny. Kosztuje on 150 przyjemnych natomiast jest możliwe zakończenie go do końca 3 okresu rozliczeniowego. Jest wtedy szczególnie dobra droga dla przedsiębiorców, którzy dopiero wchodzą na plac również nie wiedzą, który będzie popyt na określony produkt. Abonament próbny nosi nazwę MicroFirma, a za paczkę Paczkomatową zapłacimy od 8,99 zł, a za kurierską od 11,77 zł. Im moc paczek zostanie wysłanych, tym cena pojedynczej paczki będzie mniejsza.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Nowe Warpno

Umowa taka obejmuje zarówno przesyłki dostarczane przez kurierów do Paczkomatu, kiedy i też dowożone bezpośrednio pod adres zamawiającego. InPost gwarantuje stałą cenę przez wszystek czas trwania umowy, a dodatkowo zapewnia, że aż 95% paczek przybędzie do odbiorcę już drugiego dnia. Jest wtedy szczególnie dobre w stopniu przedświątecznym, gdzie szybka wysyłka prawdopodobnie stanowić na miarę złota. Powody te dotyczą się każdego z abonamentów.

Abonamenty są podzielone na żyjące 12 i 24 miesiące. Mini Firma 300 na 12 miesięcy kosztuje 300 zł. Możemy oddać w jej ramach 20-50 paczek miesięcznie. InPost daje ją przedsiębiorcom, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w e-commerce. Paczki kurierskie już z 11,70, a Paczkomatowe od 8,94.

Midi Firma 600 na 12 miesięcy kosztuje 600 zł i stoi możliwość przekazania nim 50-100 paczek na miesiąc. Paczki kurierskie wyniosą od 11,29 wzwyż, a Paczkomatowe od 8,69 wzwyż. Największym abonamentem niededykowanym, oferowanym przez InPost jest Maxi Firma 1200. 1200 złotych kosztuje wysłanie od 100 do 200 paczek miesięcznie. Paczkomatowe kosztują od 8,56, a kurierskie od 10,71.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Nowe Warpno

Abonamenty na 24 miesiące są dwa. Ważny to Mini Firma 300 (dla wysyłających 20 – 50 paczek miesięcznie), a nowy to Midi Firma 600 (50-100 paczek miesięcznie). W wczesnym przypadku paczki Paczkomatowe kosztują od 8,58, a kurierskie od 11,23. W różnym przypadku ceny dla paczek Paczkomatowych zakładają się od 8,54, a paczek kurierskich od 10,84.

Wszystkie dane powyżej wartości są cenami netto. Abonament można zwiększyć w perspektywy, jeśli firma ciągle będzie się rozwijać. Każda inna paczka wysłana ponad limit kosztuje tyle, co w cenniku. Dodatkowo, przedsiębiorcy posiadający abonament otrzymują promocyjne stawki na pomoc zapłaty za pobraniem. InPost każdemu przedsiębiorcy oferuje dedykowaną, dostosowaną do jego potrzeb opiekę przed sprzedażową, a jeszcze możliwość czerpania z podjazdów kurierskich w każdym momencie, w relacji z potrzeb. Opłata za paliwo jest wyjątkowo wliczona w wartość abonamentu, nie powinien się martwić o ukryte koszty.

Pomimo bycia w naszej ofercie aż sześciu możliwości wyboru abonamentu, InPost jest oczywisty jeszcze na styk z wyższymi klientami. Aby osiągnąć indywidualną ofertę abonamentu, należy skontaktować się z nazwą. Na części internetowej umieszczony został formularz kontaktowy. Można także wziąć z punktu infolinii. Wybranie abonamentu jest niezmiernie popularne – wystarczy wprowadzić na ścianę InPostu w zakładkę z abonamentami, po czym wybrać najbardziej odpowiadający. Po podaniu danych kontaktowych, wpisaniu marki i numeru NIP firmy, używamy do rozliczenia oraz do płatności. Okresem rozliczeniowym jest miesiąc. Wszystko można załatwić bezpiecznie, przez internet.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Nowe Warpno

Zobacz również Abonament Dla Firm- Inpost

5 1 vote
Article Rating
Modniś

Modniś

napisz komentarz

6 zl za publikacje artykuł sponsorowany Tylko 6 zł za publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.

Podobne artykuły

Kategorie
0
Would love your thoughts, please comment.x