Jak zachować

Jak zachować smukłą sylwetkę? Trzy porady, dzięki którym zostaniesz się mocna i wspaniała!

Jak zachować smukłą sylwetkę? Trzy porady, dzięki jakim zostaniesz się duża i piękna! Próbowałaś już diet, planów treningowych, kalkulatorów kalorii, naturalnych produktów zdrowotnych lub superpigułek, które traktował Ci zadziałać w utracie wagi? Jeśli tak, to nie jesteś jedyna.

Jak zachować smukłą sylwetkę? Trzy porady, dzięki jakim zostaniesz się duża i piękna!

Według przeprowadzonych w Polsce badań, ponad 80% kobiet chcą schudnąć i niemal 70% nie jest zadowolona ze prostej formy i czuje presję, aby zrzucić kilka kilogramów. Dzieje się tak nie bez względu: wiemy, że nadmiar kilogramów może zwiększyć ryzyko chorób serca, cukrzycy, podwyższa ciśnienie natury zaś tworzy inne choroby. Analiza naukowa zamieszczona w czasopiśmie medycznym Lancet, z lutego 2008 r., powiązała nadmiar masy ciała z 20 innymi sposobami nowotworów, w tym nowotworami endometrium i pęcherzyka żółciowego. Na szczęście zdobyta w walce o małą sylwetkę potrafi żyć jaśniejsza, niż zakładasz. Przeczytaj nasze pomocy i zastanów się, czy któraś z wymienionych przez nas przyczyn nie leży na granicy do posiadania zgrabnej sylwetki!

depilacja woskiem 750

Zapomnij o ekstremalnych dietach
Mogłoby się wydawać, że im mniej jesz, tym szybciej spełnisz własny cel. Jednak dzieje się zupełnie inaczej: ciało odpowiada na bliską utratę masy, spalając kalorie mniej efektywnie i zatrzymując je jako tłuszcz. Zbyt restrykcyjne diety mogą również wywołać zachcianki żywieniowe, które powodują się do powstawania efektu jojo. Każdy plan żywieniowy, który gwarantuje, że wydasz wysoce niż sam do dwóch kilogramów tygodniowo bez ćwiczeń jest prawdopodobnie krótkotrwały w rezultatach. Rozważ zainwestowanie w indywidualnie przygotowany dla Ciebie, przez certyfikowanego dietetyka, jadłospis. Wbrew pozorom że się wtedy okazać, że chudnięcie może wcale nie składa się z odmawianiem sobie posiłków!

zobacz również Wolno obrotowa opinia

Zrównoważ spalone i zjedzone kalorie
Jeździsz na siłownię kilka razy w tygodniu? Pamiętaj, że 30 minut ćwiczeń kardio nie jest bezpłatną przepustką do objadania się. Według badań fundacji International Food Information Council z 2007 roku, zaledwie 10 procent Amerykanów znało liczbę kalorii, które powinni spożywać każdego dnia a wyłącznie 44 procent miało jakiekolwiek zdanie na problem zrównoważonej diety oraz energie fizycznej. Czy wiesz ile dokładnie kalorii zjadasz, i ile spalasz? Rozważ zainwestowanie w inteligentną aplikację na smartfona lub specjalny zegarek do śledzenia kalorii, aby na bieżąco śledzić energię robioną i spalaną.

Zwolnij z soli
Naukowcy z Uniwersytetu w Helsinkach spekulują, że wywołane solą pragnienie doprowadza nas do zwiększenia ilości spożywania słodzonych napojów. Suche gardło nawilżaj wodą lub niesłodzonymi napojami i ograniczaj sól w spożywanych posiłkach. Do negatywnych stron spożywania soli, poza najczęściej wymienianym nadciśnieniem tętniczym, należy także zatrzymywanie nadmiernych ilości wódki w systemie, co sprawia m.in. wahaniami wagi, uczuciem zmęczenia oraz braku energii, a także niedogodnościami wizualnymi: opuchniętymi kostkami, nogami i nogami i obrzękiem twarzy, brzucha i bioder.
zobacz również Zdrowa i ładna

0 0 votes
Article Rating
Modniś

Modniś

napisz komentarz

6 zl za publikacje artykuł sponsorowany Tylko 6 zł za publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.

Podobne artykuły

Kategorie
0
Would love your thoughts, please comment.x