Najlepsze pomysły na prezent rocznicowy

Najlepsze pomysły na prezent rocznicowy

Rocznica ślubu to jedno z ważniejszych dni w kalendarzu małżeńskim. Zwłaszcza, jeśli to okrągła rocznica. Wtedy najczęściej organizowane jest przyjęcie, zapraszani są goście i… Trzeba pomyśleć nad prezentem rocznicowym dla swojej drugiej połówki lub dla świętujących.


Klasyk
Klasycznym prezentem na większości przyjęć jest alkohol. Na rocznicę ślubu można świętującej parze lub swojej drugiej połówce sprezentować ulubione wino z odpowiednią dedykacją lub poeksperymentować i posmakować miodu pitnego. Te dwa trunki opatrzone pięknym i pomysłowym opakowaniem będą świetnym prezentem na rocznicę ślubu.

Biżuterii nigdy nie za wiele
Jeśli chcemy się bardziej postarać warto zainwestować w piękną biżuterię. Każda dama na pewno doceni piękny naszyjnik lub elegancką parę kolczyków. Żaden mężczyzna nie odmówi za to eleganckiego zegarka.

Takie dodatki, bywają kosztowne, jednak dla drugiej połówki lub dla rodziców na okrągłą rocznicę ślubu warto się postarać. W końcu takie uroczystości warto obchodzić z przytupem.

A może coś niezwykłego?

Co powiecie na niezwykłą przygodę w ramach prezentu? Może dwudniowa wycieczka w piękne miejsce, jako prezent rocznicowy? Albo voucher do spa, aby się zrelaksować tego dnia i wypocząć? Albo zorganizować lot balonem, bądź skok na bungee? Oczywiście wszystkie te pomysły łączy jedno – spędzić dzień w wyjątkowy sposób poza domem, tak by zapamiętać te chwile na długo!
Jednak warto dogłębnie przemyśleć sprawę i dobrać atrakcje tak, by naszej drugiej połówce lub świętującej parze nasz prezent sprawił przyjemność.

Uwiecznione wspomnienia

Jeśli szukamy prezentu dla naszej drugiej połówki na rocznicę ślubu warto podarować jej wspomnienia. O co chodzi? Przez czas, który jesteście razem na pewno w różnych zakątkach domu nagromadziło się dużo zdjęć i nagrań waszych wspólnych chwil. Warto to wykorzystać i uporządkować wszystkie zdjęcia w pięknym albumie, albo stworzyć z nagrań i zdjęć film pokazujący ile razem przeszliście, ile macie wspólnych wspomnień. To fantastyczny pomysł na prezent rocznicowy, który na pewno spodoba się twojej drugiej połówce.

Coś pięknego
Zastanawiasz się co kupić rodzicom lub dziadkom na rocznicę ślubu? Fantastycznym pomysłem może być odnowienie ich wspomnień z najwspanialszego dnia ich pożycia małżeńskiego – ślubu. Dzisiejsza technologia i artyści nie znają granic. Wystarczy tylko kilka zdjęć aby na zamówienie dokonali oni na przykład odnowienia ich zdjęć ślubnych, bądź wykonania ciekawej kompozycji połączenia zdjęć ślubnych i obecnych.

Takie odnowione zdjęcia ślubne bądź porównanie jak wyglądali na ślubie, a jak teraz na pewno będzie powodem do wspomnień i radości z pięknego, oryginalnego prezentu ślubnego.

Statuetka
Coraz częstszym pomysłem na prezent rocznicowy jest statuetka upamiętniająca jubileusz. Można znaleźć je w sklepach z prezentami, kwiaciarniach lub zamówić spersonalizowane przez internet. Takie specjalne zamówione można dodatkowo opatrzyć datą, życzeniami i innymi napisami. Te gotowe mogą stanowić część prezentu – drugą może być natomiast specjalna kartka, która będzie zawierała brakujące informacje np. datę ślubu.
To piękny prezent na rocznicę i uhonorowanie długiego stażu małżeńskiego, choć są statuetki na mniejsze rocznice np. pierwszy rok, pięć lat.

5 1 vote
Article Rating
Modniś

Modniś

napisz komentarz

6 zl za publikacje artykuł sponsorowany Tylko 6 zł za publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.

Podobne artykuły

Kategorie
1
0
Would love your thoughts, please comment.x