pole podstawy graniastosłupa jest równe 72 cm2

Znaleziony temat: pole podstawy graniastosłupa jest równe 72 cm2

Jak wykonać modny etui na telefon według własnego wykroju?

Jeśli jesteś miłośnikiem mody i chciałbyś mieć unikalne etui na swój telefon, to ten artykuł jest dla Ciebie! Dzisiaj pokażemy Ci, jak samodzielnie uszyć etui według własnego wykroju. Będzie to idealny sposób, aby wyrazić swoją kreatywność i wyróżnić się spośród innych.

Przed rozpoczęciem projektu, musisz przygotować wszystkie niezbędne materiały. Będziesz potrzebować tkaniny o odpowiedniej grubości, której ilość zależy od rozmiaru Twojego telefonu. Możesz wybrać dowolny wzór lub kolor, który Ci się podoba. Dodatkowo, będziesz potrzebować nici, igły, nożyczek, taśmy mierniczej oraz gumki do zamknięcia.

Kiedy już masz wszystkie materiały, czas na wykonanie wykroju. Aby to zrobić, zmierz wymiary swojego telefonu. Jeśli pole podstawy graniastosłupa jest równe 72 cm2, to możesz obliczyć długość boków, dzieląc to pole przez długość jednego boku. Na przykład, jeśli długość jednego boku wynosi 6 cm, to będziesz potrzebować czterech prostokątnych kawałków tkaniny o wymiarach 6 cm na 12 cm.

Po wykonaniu wykroju, możesz przystąpić do szycia. Połóż dwa kawałki tkaniny na siebie, tak aby strona zewnętrzna była skierowana do środka. Następnie, zszyj boki tkaniny, pozostawiając górną część otwartą. Powtórz ten krok z pozostałymi dwoma kawałkami tkaniny.

Teraz, gdy masz dwie zszyte części, możesz je połączyć ze sobą. Połóż jedną część na drugiej, tak aby strony zewnętrzne były skierowane do siebie. Zszyj boki tkaniny, pozostawiając grawitacyjne otwory na górnej części.

Aby etui było praktyczne i łatwe w użyciu, dodaj gumkę do zamknięcia. Przyłóż gumkę do jednej strony etui, tak aby była ona napięta, ale nie za mocno. Zszyj gumkę na miejscu. Powtórz ten krok z drugą stroną etui.

Kiedy już dokończysz szycie, przeciągnij etui na swój telefon i sprawdź, czy pasuje idealnie. Jeśli jest za luźne, możesz dodatkowo zszyć boki etui, aby dopasować je do swojego telefonu.

Gratulacje! Teraz masz własnoręcznie

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: pole podstawy graniastosłupa jest równe 72 cm2

0 0 votes
Article Rating
Modniś

Modniś

napisz komentarz

6 zl za publikacje artykuł sponsorowany Tylko 6 zł za publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.

Podobne artykuły

Kategorie
0
Would love your thoughts, please comment.x