promocja mcdonalds

Promocja mcDonalds Jelcz-Laskowice

Regularnie restauracja McDonald organizuje dla swoich użytkowników reklamy i zniżki. Do najczęściej używanych należą kupony na materiały w atrakcyjnych cenach czy darmowa dostawa przy zapotrzebowaniu na specjalną ilość przez zewnętrznego dostawcę. Ósmego czerwca wystartowała nowa promocja McDonald’s, w której do zgarnięcia jest 1 000 000 nagród. Jedyne co wystarczy zrobić, to korzystać zainstalowaną aplikację firmy i wykonać zakupu dowolnego produktu objętego promocją. Na ekranie pojawi się wirtualna zdrapka, pod którą pragnąć będą nagrody. Doświadcz i odbierz darmowe frytki, napój, kanapkę czy shake. Nie czekaj, loteria jest wyłącznie do 5 lipca 2020 roku.

Promocja mcDonalds Świeradów Zdrój

Udział w promocji loterYEAH w McDonald
W jaki droga możesz zastosować z loterYeah w McDonald’s? Pierwszym etapem będzie zainstalowanie aplikacji na Twój telefon i oddanie w nim znanych możliwości, takich jak imię czy adres e-mail. Wtedy w zakładce OkazYeah możemy dokonać zakupu na swobodny produkt łatwy w ofercie. Restauracja stale aktualizuje wszystkie towary i zestawy objęte promocją, tak więc zaglądać do aplikacji na bieżąco. Każde złożone zamówienie uprawnia nas do zastosowania z wielu darmowych nagród. Dostań w „Sprawdź, czy wygrałeś”, zdrap zdrapkę dostępną online i sprawdź, jaką kanapkę albo shake’a możesz odebrać. Wiele promocji produktowych widocznych istnieje w specyficznym czasie oraz miejscu. Jeśli jakieś zestawy nie są objęte loterią to potrzebne stanowi obecne w informacjach szczegółowych materiału w aplikacji.

 

Promocja McDonald's - loterYeah

 

Promocja mcDonalds Świeradów Zdrój

zobacz również Opinie klientów

Loteria prowadzona jest na gruncie całego świecie w restauracjach McDonald. Promocja mcDonalds Świeradów Zdrój , w którym potrzebujemy wziąć wkład w promocji możemy zlokalizować w usłudze lokalizacji prostej w aplikacji. OkazYeah wykorzystać można także online, kiedy również przy zakupie w restauracji. Przy składaniu zamówienia wystarczy jedynie podać sprzedawcy kod kreskowy do zeskanowania bądź zmusić mu alfanumeryczny kod po kliknięciu w kod kreskowy, gdy zeskanowanie sprawia trudności. Z propozycje skorzystać można jeszcze w trakcie automatycznego zamówienia w kiosku, po prostu skanując kod bądź w McDrivie, dyktując sprzedawcy alfanumeryczny kod kreskowy. Pamiętaj, że przy rozpoczęciu każdej oferty liczony jest okres dostępnej realizacji. Po jego upłynięciu nie będziesz już mógł ponownie wziąć z reklam. Promocja mcDonalds Świeradów Zdrój

Nagroda za wkład w imprezie odpowiedzialna jest wyłącznie w momencie do dwóch godzin od momentu zrobienia zakupu produktu promocyjnego. Wygrany kupon jest ważny przez dokładny tydzień od jego wzięcia także można stworzyć go w wolnej restauracji McDonald objętej promocją loterYeah.

Korzyści z instalacji aplikacji
Aplikacja McDonald’s odpowiedzialna jest na Android oraz IOS. Po jej instalacji uzyskujesz dojazd do wielu ofert i promocji, możesz przeglądać aktualnie dostępne kupony i posiadać z nich także przez mobilną aplikację kiedy dodatkowo w restauracji. Wystarczy podać kod wyświetlony na ekranie smartfona w trakcie realizacji zamówienia. Dodatkowo, kiedy najdzie Cię ochota, aby zjeść coś ważnego i szybkiego, wygodna w aplikacji lokalizacja McDonald’s wskaże Ci najbliższą restaurację w miejscowości. Przydatne będą godziny otwarcia poszczególnych sklepów, a i możliwości dodatkowe jak usługa Mc Drive, darmowe Wi-Fi czy strefa dla niemowlęta i śniadania. Popularnym wyjściem jest funkcja bezpośredniego kontaktu telefonicznego przez aplikacje – wystarczy kliknąć w okienko z telefonem i staniem związani z wybraną restauracją. Promocja mcDonalds Świeradów Zdrój

Nagrody do uzyskania
Wartość produktów poświęconych na wygranej w imprezie LoterYeah ma ponad 6 milionów złotych. Pełna lista zestawów wraz z ich czcią i wartościami dostępna istnieje w przepisie promocji. W puli nagród uważają się:

cheeseburger;
frytki średnie;
mały shake 250 ml;
kurczakburger;
kurczak mcnuggets w części 6 sztuk;
mały napój coca-cola zero;
mała kawa cappucino 200 ml;
burger BigMac.
Loteria obowiązuje lecz w wybranych restauracjach. Listę sklepów objętych promocją można odnaleźć na części internetowej marki. Produkty promocyjne będą dostarczane wyłącznie w terminie od 8 czerwca 2020 roku do 5 lipca 2020 roku do końca dnia. Promocja mcDonalds Świeradów Zdrój

zobacz również promocja McDonald’s

5 1 vote
Article Rating
Modniś

Modniś

napisz komentarz

6 zl za publikacje artykuł sponsorowany Tylko 6 zł za publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.

Podobne artykuły

Kategorie
0
Would love your thoughts, please comment.x