Rosnąca popularność renowacji markowych torebek

Rosnąca popularność renowacji markowych torebek

Renowacja torebek segmentu premium to naturalna konsekwencja mody na odnawianie, która systematycznie zwiększa swoją widoczność poprzez pojawianie się w kolejnych branżach.

Jeśli jesteś bardzo wymagającym klientem i posiadasz w swojej kolekcji nadgryzione przez ząb czasu produkty takich domów mody jak Chanel, Louis Vuitton, Hermes i wiele innych, powinieneś rozważyć możliwość poddania ich zabiegom, które przywrócą im młodość i sprawią, że ponownie zagoszczą u Twojego boku.

W obecnych czasach jesteśmy w stanie odnowić praktycznie wszystko, a sam rynek tego typu usług zdaje się pękać w szwach od ilości realizowanych każdego dnia zleceń. Nietrudno zauważyć, że dzięki popularyzacji tego zjawiska, zaczęliśmy podejmować coraz bardziej odpowiedzialne decyzje konsumenckie, które w szerszej perspektywie pozytywnie wpłyną na jakość naszego życia.

Najnowsze badania pokazują, że niesłabnącą popularnością cieszy się renowacja obuwia i wyrobów galanteryjnych z których szczególne wzrosty zapytań w ostatnim czasie dotyczyły usług takich jak renowacja markowych torebek.

Jak mówi Bartłomiej Kaniuk, właściciel firmy SzuSzu, która w swojej ofercie BagSpa posiada usługi renowacji torebek segmentu premium:

„Naprawiamy i poddajemy renowacji torebki od wszystkich topowych projektantów. Zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów posiadających wymagane doświadczenie w pracy z produktami premium, którzy są w stanie sprostać każdemu zleconemu przez naszych bardzo wymagających klientów zadaniu. Oferujemy darmową wycenę i konsultacje, dlatego zanim zdecydujesz się pozbyć starej, wydawałoby się już całkiem zniszczonej torebki, skontaktuj się z nami, a może będziemy mogli Ci pomóc zachować ją na dłużej!”.

Co powinnam zrobić, żeby odnowić swoją torebkę?

  • poszukaj zaufanego i polecanego przez klientów w sieci zakładu
  • zrób możliwie szczegółowe zdjęcia swojej torebki i wyślij je na wskazany adres celem najczęściej darmowej oceny jej stanu, realnej możliwości renowacji lub naprawy oraz wyceny samej usługi
  • zanieś torebkę do serwisu osobiście lub wyślij ją kurierem
  • wyczekuj kontaktu zwrotnego informującego nas o postępach prac
  • odbierz swoją torebkę i ciesz się nią na nowo!

Rosnąca popularność renowacji markowych torebek

Czy warto odnawiać torebki?

Naszym zdaniem warto skorzystać z możliwości jakie daje nam współczesna technika. Dzięki temu, zaoszczędzimy sporo czasu oraz środków niezbędnych przy wyborze i zakupie nowego produktu, a dodatkowo zadbamy o naszą planetę, dla której ograniczenie zachowań konsumpcyjnych i tym samym zmniejszenie ilości odpadów ma ogromne znaczenie.

0 0 votes
Article Rating
Modniś

Modniś

napisz komentarz

6 zl za publikacje artykuł sponsorowany Tylko 6 zł za publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.

Podobne artykuły

Kategorie
0
Would love your thoughts, please comment.x