Sposób na piękne i zalotne spojrzenie

Sposób na piękne i zalotne spojrzenie

Która z nas nie lubi uwodzić spojrzeniem? Piękne, długie i gęste rzęsy sprawiają, że nasza twarz staje się wyraźniejsza i bardziej podkreślona. Ponadto rzęsy wpływają na pewność siebie wielu kobiet. Dlatego też podkreślanie oczu za pomocą tuszu do rzęs to jeden z podstawowych kroków w codziennym makijażu. Jednak nie każda z nas ma czas, aby każdego ranka, czy też przed każdym ważniejszym spotkaniem poświęcić chwilę na makijaż oczu. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem będą rzęsy Wonder Lashes, które możesz w łatwy i szybki sposób założyć lub zdjąć zawsze, kiedy tego potrzebujesz.

Rzęsy Wonder Lashes – efekt jak z salonu

Z pewnością słyszałaś o zabiegu przedłużania rzęs. Jest to zabieg, który daje satysfakcjonujące efekty, jednak nie jest on dobrym rozwiązaniem dla naszych oczu. Noszenie przedłużonych rzęs 24/h przez dłuższy okres może doprowadzić do znacznego pogorszenia się kondycji naturalnych rzęs. Do jednych z najbardziej charakterystycznych objawów należy wypadanie oraz łamliwość włosków. Jak tego uniknąć? Stosując sztuczne rzęsy!

Sposób na piękne i zalotne spojrzenie

Obecnie na rynku istnieje szeroki wybór sztucznych rzęs, wykonanych z naturalnego włosia. Nie obciążają naszych oczu, ani nie wpływają na kondycję naturalnych włosków. Dlatego też coraz więcej kobiet decyduje się na sztuczne rzęsy w pasku, jak i na kępki. Firma Wonder Lashes stworzyła rozbudowaną ofertę, która umożliwia znalezienie najbardziej odpowiadających modeli rzęs oraz akcesoriów do ich aplikacji. Marka uznawana jest za najpopularniejszą firmę specjalizującą się w produkcji oraz sprzedaży tego typu produktów.

Jak aplikować sztuczne rzęsy?

Wiele kobiet obawia się aplikacji sztucznych rzęs. Jest to jednak zupełnie niepotrzebne. Sztuczne rzęsy występują w wielu wariantach. Istnieją m.in. rzęsy na taśmie, na paletkach, jak również gotowe wachlarzyki. Każdy model jest zupełnie inny, jednak jego aplikacja polega dokładnie na tym samym. Sztuczne rzęsy najlepiej nakładać na pomalowane już oczy. Dzięki temu nie uszkodzisz ich podczas wykonywania makijażu. Jak tego dokonać? Tutaj potrzebny będzie klej do rzęs duo, który występuje w dwóch wariantach: w odcieniu czarnym oraz białym, zmieniającym barwę na przeźroczystą. Osobom początkującym zalecamy wybór drugiej opcji. 

Sposób na piękne i zalotne spojrzenie

A więc zaczynamy!

Wyjmij dany model rzęs z opakowania za pomocą pęsety lub innego przedmiotu, który umożliwi Ci zręczną aplikację, a jednocześnie nie uszkodzi produktu. Nanieś bardzo małą kroplę kleju duo na pasek od rzęs, odczekaj kilka sekund, a następnie przyklej je do swoich naturalnych włosków pamiętając o tym, aby pasek pokrywał się z linią Twoich rzęs. Poczekaj chwilę, a następnie ciesz się zjawiskowym efektem końcowym!

 

0 0 votes
Article Rating
Modniś

Modniś

napisz komentarz

6 zl za publikacje artykuł sponsorowany Tylko 6 zł za publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.

Podobne artykuły

Kategorie
0
Would love your thoughts, please comment.x