Trumny i urny i akcesoria pogrzebowe

Trumny i urny i akcesoria pogrzebowe

Śmierć bliskiej osoby potrafi być silnym ciosem dla rodziny. Czasem przychodzi niespodziewanie, a pogrążeni w żałobie bliscy potrzebują skorzystać z kompleksowej oferty salonu pogrzebowego. Najlepszym rozwiązaniem, jest załatwienie wszelkich spraw związanych z organizacją pogrzebu w jednym miejscu. Tyczy się to także zakupu trumien, urn lub innych akcesoriów.

Trumny, urny oraz niezbędne akcesoria

Szeroki wybór trumien i urn znaleźć można w większości zakładów pogrzebowych. Przedsiębiorcy oferują trumny wykonane z wielu różnych gatunków drzewa. Mogą to być na przykład dąb, jesion lub olcha. Czasem Klienci wybierają trumny fornirowane. Do przeprowadzenia ekshumacji są przeznaczone trumny ekshumacyjne, a do kremacji kremacyjne. Trumny zróżnicowane są pod względem między innymi ceny. Dzięki temu, każdy Klient może wybrać taką, na jaką pozwalają jego możliwości finansowe. Każda z trumien cechuje się stylowym wzornictwem, estetyczny wyglądem oraz wysokiej jakości wykonaniem. Producenci trumien mają w zwyczaju swoje produkty promować w katalogach, jakie można znaleźć w zakładach pogrzebowych.

Urny kremacyjne – solidne wykonanie

Urny kremacyjne mogą wykonane być z różnych materiałów. Popularne ostatnimi czasy są wyroby metalowe, granitowe, wykonane z kompozytu lub drewna. Produkty pochodzące m.in. od polskich producentów, wyróżnia estetyka i precyzja wykonania oraz ich wysoka jakość. Podobnie jak w przypadku trumien, najwięcej wzorów znaleźć można w katalogach producenckich, jakie trafiają do zakładów pogrzebowych. Mnogość wzorów sprawia, że naprawdę jest z czego dokonać wyboru.

Odzież dla zmarłych – szykowna i gustowna

Oprócz niezbędnej trumny lub urny, bez której ceremonia nie będzie mogła się odbyć, to salony proponują sprzedaż wielu mniej lub bardziej znaczących akcesoriów funeralnych. Jednymi z takich akcesoriów jest odzież pogrzebowa. Dla Pań salony mogą zaoferować między innymi: kostiumy, żakiety, suknie, bluzki, spódnice, bieliznę, rajstopy, nakrycia głowy, szale, rękawiczki, buty. Dla Panów proponowanie są garnitury trzyczęściowe, koszule, krawaty, bielizna i buty. Najczęściej obsługa w zakładzie potrafi w fachowy sposób doradzić wybór i skompletować zestaw garderoby i dodatków. Zakupiona odzież dla osoby zmarłej zostanie starannie założona, a na życzenie Klienta, personel wykona także kosmetykę pośmiertną.

Kwiaty jako niezbędna estetyka

Do kategorii akcesoria można zaliczyć wieńce pogrzebowe. W kulturze funeralnej kwiaty odgrywają niezwykle ważną rolę. Wiązanki pogrzebowe to nie tylko estetyka i dekoracja dla świeżego grobu. Jest to wyraz szacunku i pamięci o osobie zmarłej. Kwiaty, które pojawiają się w tej roli najczęściej to róże, gerbery, chryzantemy. Można nawet znaleźć kompozycje z bardziej nietypowych gatunków kwiatów. Osoby odpowiedzialne za komponowanie i tworzenie wiązanek posiadają niezwykły zmysł estetyczny, co pomaga im w przygotowaniu gotowej kompozycji.

Rozbudowane oferty na wszelkie akcesoria 

Oferty salonów pogrzebowych są kompleksowe do tego stopnia, że w jednym miejscu można załatwić wszystko co niezbędne do przeprowadzania ceremonii. Fachowa pomoc i doradztwo obsługi pozwolą dopasować usługi i akcesoria do możliwości finansowych Klienta.Pogrzeb to doświadczenie, z którym każdemu z nas przychodzi się mierzyć. Obowiązkiem etycznym i moralnym, jest wyprawić bliską osobę w ostatnią drogę. Wraz z profesjonalnym wykonawcą, można łatwo i bezproblemowo wszystko zorganizować.

https://www.orkus.com.pl/oferta/trumny.html

0 0 votes
Article Rating
Modniś

Modniś

napisz komentarz

6 zl za publikacje artykuł sponsorowany Tylko 6 zł za publikacje artykułów sponsorowanych na naszych portalach. Wejdź i zamów reklamę na portalu w formie artykułu sponsorowanego i inne formy.

Podobne artykuły

Kategorie
0
Would love your thoughts, please comment.x